Парапловці з Миколаєві на чемпіонаті світу: Анна Гонтар стала чемпіонкою і встановила рекорд, у Сергія Паламарчука – «бронза» (ФОТО, ВІДЕО)


10:1005.08.2023

Вчора, 4 серпня, у п’ятий день змагань чемпіонату світу з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку миколаївські плавці здобули золоту і дві бронзові медалі.

Про це повідомив «Миколаївський Інваспорт», передає Інше ТВ.

Так, МСУМК Анна Гонтар здобула «золото» і встановила рекорд світу на дистанції 50 м вільним стилем, а також стала володаркою бронзової нагороди на дистанції 100 м брасом. Для Анни ці нагороди стали п’ятою та шостою, здобутими на цих змаганнях.

Сергій Паламарчук став бронзовим призером на дистанції 50 м вільним стилем.

Тренують спортсменів Заслужені тренери України Ільін Микола, Ільїна Тетяна, Сальнікова Олена.

Як повідомляло Інше ТВ, 31 липня МСУМК Анна Гонтар стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку на дистанції 100 м на спині, а 1 серпня здобула на цих змаганнях срібну медаль на дистанції 100 м вільним стилем. Також Анна разом з колегами по команді – Дмитром Виноградем, Іриною Пойдою та Олександром Комаровим – здобула «бронзу» у змішаній естафеті 4×50 метрів вільним стилем. А трохи згодом команда України у складі Анни Гонтар, Андрія Драпкіна, Ярослава Семененко та Ірини Пойди виборола «срібло» та встановила рекорд Європи у комплексній естафеті 4×50 м з результатом 2:33.29.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube