У Миколаєві відбувся вечір пам’яті відомого миколаївця, поета, воїна і волонтера Гліба Бабіча (ФОТО)


09:4005.08.2023

Вечір пам’яті відомого земляка, поета і воїна, волонтера Гліба Бабіча відбувся 4 серпня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького.

Миколаївці зібрались аби згадати друга і сина, колегу.

Про те, як все відбувалось, на своїй сторінці в Фейсбук розповів бібліотекар Павло Москальов, передає Інше ТВ.

Свободу і незалежність Гліб Бабіч відстоював іще з 2014 року. У нього за рідну країну по-справжньому боліло серце. Без зайвого пафосу Гліб Бабіч робив свою роботу. І свято вірив в те, що робив.

«До поетичної творчості долучився іще в дитинстві. Але так сталося, що світ побачила лише одна його книга. Хоча я переконана, що матеріалу точно вистачило б на дві й три книги. Для Миколаївщини це найбільш гірка втрата. Хоча й мешкав він протягом останніх років у столиці. І там вже у нього було багато друзів, склалося певне коло спілкування. Однак тут мешкають його батьки. Тут рідні. На Миколаївщині минуло дитинство. Тому ми разом з колегами прийняли рішення, що маємо віддати данину пам’яті цій непересічній людині. Згадати його як поета», – зазначає директорка Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького Інга Хоржевська.

Працівники бібліотеки вирішили на вечорі пам’яті не просто читати вірші поета. Силами бібліотечного театру було підготовлено театралізацію за мотивами творчості Гліба Бабіча. Кожен жест, кожен рух в ній мав певне значення.

«Ми з моїми молодими колегами дійшли спільної думки підготувати своєрідний перформанс, присвячений Глібу Бабічу. Під час якого лунатимуть його вірші. Й вірші його доньки, яка теж надзвичайно творча людина, Дарка Бабіч», – акцентувала Інга Едуардівна.

Вірші й прозу Гліба Бабіча і його доньки читали Олександра Ромашова, Катерина Дорошенко, Ганна Сергієнко, Павло Москальов й директорка Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького Інга Хоржевська.

Цього вечора Гліба Бабіча згадували як однокласника, поета й музиканта, пісняра, говорили про його дружбу й спільну творчість з рок-гуртом Kozak System.

Власне їх піснею «Мольфар» завершилась зустріч.

Як повідомляло Інше ТВ, миколаївці запропонували назвати одну з вулиць міста іменем Гліба Бабіча, який загинув 28 липня 2022 року.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube