У парапловчині з Миколаєва Анни Гонтар – четверта нагорода чемпіонату світу (ФОТО)

09:2804.08.2023

У третій змагальний день чемпіонату світу з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку миколаївська спортсменка Анна Гонтар знову стала призеркою.

Про це повідомляє «Миколаївський Інваспорт», передає Інше ТВ.

Паралімпійська команда України у складі Анни Гонтар, Андрія Драпкіна, Ярослава Семененко та Ірини Пойди виборола «срібло» та встановила рекорд Європи у комплексній естафеті 4×50 м з результатом 2:33.29.

Ця нагорода стала четвертою для Анни Гонтар на цих змаганнях.

Як повідомляло Інше ТВ, 31 липня МСУМК Анна Гонтар стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку на дистанції 100 м на спині, а 1 серпня здобула на цих змаганнях срібну медаль на дистанції 100 м вільним стилем. Також Анна разом з колегами по команді – Дмитром Виноградем, Іриною Пойдою та Олександром Комаровим – здобула «бронзу» у змішаній естафеті 4×50 метрів вільним стилем.