У парапловчині з Миколаєва Анни Гонтар є вже третя нагорода чемпіонату світу

13:1702.08.2023

Як повідомляло Інше ТВ, 31 липня МСУМК Анна Гонтар стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку на дистанції 100 м на спині, а 1 серпня здобула на цих змаганнях срібну медаль на дистанції 100 м вільним стилем.

Як поінформували в Миколаївській ОВА, у Анни є ще одна нагорода – «бронза», яку вона здобула разом з колегами по команді в естафеті, передає Інше ТВ.

Так, вчорашній змагальний день на чемпіонаті світу з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку завершився «бронзою» у змішаній естафеті 4×50 метрів вільним стилем. Українська четвірка, до якої увійшли Анна Гонтар, Дмитро Виноградець, Ірина Пойда та Олександр Комаров, стала третьою з результатом 2:25.93 хвилини.