Колишній вчитель вирощує більше 1000 кущів томатів 350 сортів – насіння шле всім бажаючим (ВІДЕО)


13:1602.08.2023

Понад тисячу кущів томатів 350 сортів висадив на своїй присадибній ділянці Олександр Федорченко із села Білорічиця, що на Чернігівщині. Він колекціонує сорти помідорів, має каталог із понад 600 видів та вирощує рослини на насіння, яке розсилає усією Україною.

Вирощувати томати Олександр почав 20 років тому, останніх шість робить це для розповсюдження насіння. До цього працював учителем математики, повідомляє Суспільне.

115 сортів — новинки. Серед них шість від селекціонера Олексія Кулика із Сумської області, це: Ніка, Охтирський, Джавелін. Решта — перевірені сорти, які дають добрий врожай та користуються попитом. 

Готуватися до нового сезону почав у лютому 2023 року, у першій декаді березня посіяв до 2 тис. зернят, у кінці квітня пересадив їх у парничок, 17 травня — у ґрунт. Нині у томатів сезон зав’язі, тому дбає про пасинкування. В день опрацьовує до 10 рядків.

На своїй присадибній ділянці Олександр також вирощує на насіння 10 сортів перцю та до 60 сортів баклажанів. Вони також входять до каталогу.

Нагадаємо: Як пришвидшити дозрівання томатів (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube