У Миколаєві нарешті демонтували огорожу навколо зеленої зони біля автовокзалу, де два роки тому громадськість не дала побудувати супермаркет (ФОТО)


14:0517.07.2023

У Миколаєві демонтували незаконну огорожу навколо зеленої зони, що біля міжміського автовокзалу. Тож, доступ до ділянки площею 1400 кв м відкрито.

Про це повідомляє департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції, інформують в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

“Цього року за рішенням Господарського суду Миколаївської області скасовано державну реєстрацію змін до права оренди щодо продовження терміну дії договору оренди. На сесії Миколаївської міської ради департаменту доручили звільнити земельну ділянку від огорожі та забезпечити безперешкодний доступ до неї. Що і було зроблено”, – зазначають у департаменті внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

Як повідомляло Інше ТВ,  6 березня 2021 року в Миколаєві в районі автовокзалу у сквері почалося будівництво супермаркету АТБ, про що повідомив директор Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Андрій Єрмолаєв, який стверджував, що «тут із документами більш-менш усе гаразд, є декларація на підготовчі роботи, є земля».

Проте 1 квітня з’ясувалося, що рішення про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Алекта-Плюс» Миколаївською міською радою не ухвалювалося, відповідно, договір оренди землі не укладався. Також департамент архітектури та містобудування ММР не надавав ТОВ «Алекта-Плюс» вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва та будівництва об’єкта на земельній ділянці, що розташована в районі міжміського автовокзалу (між будівлею автовокзалу та вул.Прикордонної м.Миколаєва).

А 5 квітня з’ясувалося, що цільове призначення земельної ділянки було змінено без участі Миколаївської міськради.

13 квітня на засіданні постійної комісії міської ради з питань екології, природокористування, просторового розвитку, містобудування, архітектури та будівництва, регулювання земельних відносин Миколаївської міськради депутати доручили юридичному департаменту вивчити всі документи та, якщо є порушення, через суд оскаржити дії реєстратора з Первомайська та розірвати договір із ТОВ “Алекта” про оренду землі.

2 червня депутат Миколаївської міськради Максим Коваленко заявив, що в цьому місці взагалі не можна будувати, оскільки там знаходиться пункт спостереження за забрудненням атмосферного повітря, і Миколаївський обласний центр з гідрометеорології має державний акт на право постійного користування земельною ділянкою.

Наприкінці червня 2021 року Господарський суд Миколаївської області відкрив провадження за позовом прокуратури.

В травні цього року стало відомо, що Господарським судом Миколаївської області задоволено позов Окружної прокуратури міста Миколаєва та скасовано державну реєстрацію права оренди земельної ділянки площею 1400 кв. м вартістю 2,6 млн грн, розташованої поблизу міжміського автовокзалу у м. Миколаєві.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube