Ексголову Верховного суду Князєва відпустили після перевірки документів – він у відпустці на Закарпатті


07:0011.07.2024

Як повідомляло Інше ТВ, вчора, 10 липня, ексголову Верховного суду Князєва спіймали за 1 км від кордону з Румунією – ЗМІ.

Після перевірки документів Всеволода Князєва відпустили.

Про це повідомляє журналіст Віталій Глагола, передає УНН.

Згідно з інформацією, Колишнього голову Верховного суду Всеволода Князєва, спійманого прикордонниками в селі Солотвино на Закарпатті за 1 км від кордону з Румунією, було відпущено після ретельної перевірки його документів.

Зазначається, що Держприкордонслужбою під час перевірки не було виявлено жодних підстав для утримання Князєва.

Сам Всеволод Князєв підтвердив цю інформацію в коментарі для ЗМІ, підкресливши, що знаходиться на відпустці згідно з рішенням Верховного суду.

«Наразі перебуваю на Закарпатті і планую продовжити відпочинок. За наказом Верховного суду перебуваю у відпустці», – зазначив Всеволод Князєв.

Нагадаємо, 15 травня 2023 року ексголову Верховного Суду Всеволода Князєва впіймали на хабарі у $2,7 млн. За повідомленнями ЗМІ, гроші Князєв отримував від людей, які виступали за рішення суду на користь олігарха Костянтина Жеваго.

16 травня 2023 року НАБУ оприлюднило аудіозаписи з доказами корупції керівника ВС Князєва (АУДІО). 19 травня 2023 року суд заарештував ексглаву Верховного Суду Князєва.

Пізніше стало відомо, що у Князєва під час обшуку знайшли ще майже $500 тис. (ФОТО). 

Розслідування справи про хабар ексголови Верховного Суду Князєва було завершено на початку жовтня 2023 року.

Інше ТВ, також повідомляло, що Суддя Верховного суду Князєв тепер двічі вільний – дружина розвелась з ним в Миколаєві і ділить майно. Так, ексдружина судді Верховного суду Князєва у Миколаєві відсудила у нього частину будинку, готівку та кошти на його рахунках

У травні 2024 року з судді Князєва зняли електронний браслет, бо в нього “по шість годин немає світла”.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube