Стало відомо, від кого голова Верховного Суду Князєв отримав майже $3 млн. У 18 суддів обшуки (ФОТО)


06:2016.05.2023

Як повідомляло вчора ІншеТВ, Національне антикорупційне бюро України викрило голову Верховного Суду Всеволода Князєва на отриманні хабара в розмірі близько 3 мільйони доларів. Суддю було затримано.

За даними ZN.UA від джерела в НАБУ, гроші Князєв отримував від людей, які виступали за рішення суду на користь олігарха Костянтина Жеваго. Нагадаємо, що Велика Палата ВС розглядала справу стосовно права власності 40,19% акцій Полтавського гірничо-збагачувального комбінату (ПГЗК) Ferrexpo. Своїм рішенням орган залишив зазначені акції пов’язаним із Жеваго компаніям, скасувавши визнання недійсними договорів купівлі-продажу, укладених 20 років тому.

Стало відомо, від кого голова Верховного Суду Князєв отримав майже $3 млн. У 18 суддів обшуки (ФОТО) 1
Стало відомо, від кого голова Верховного Суду Князєв отримав майже $3 млн. У 18 суддів обшуки (ФОТО) 5

За інформацією джерел, на тлі затримання Князєва обшуки проходять у ще 18 суддів ВС України, які слухали зазначену справуВища рада правосуддя має їх відсторонити. Водночас, Князєв уже близько півтора роки не має заступника, тому його затримання означатиме “обезголовлення” органу.

Стало відомо, від кого голова Верховного Суду Князєв отримав майже $3 млн. У 18 суддів обшуки (ФОТО) 3
Стало відомо, від кого голова Верховного Суду Князєв отримав майже $3 млн. У 18 суддів обшуки (ФОТО) 6

Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила в Telegram, що її представники разом із НАБУ викрили “масштабну корупцію у Верховному Суді України”. Йдеться про схему щодо отримання неправомірної вигоди керівництвом та суддями.

“Наразі проводяться невідкладні слідчі дії. Деталі згодом”, – йдеться в повідомленні, доповненому фотографією з великою кількістю готівкових доларів США.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube