Опозиція в Грузії вирішила не припиняти акцію протесу


12:5709.03.2023

Незважаючи на заяву керівної партії “Грузинська мрія” про відкликання з парламенту скандального законопроєкту про “іноагентів”, його опоненти мають намір знову зібратися на акцію протесту в центрі Тбілісі у четвер і мітингувати, доки Грузія не візьме “гарантований прозахідний курс”.

Про це заявив на брифінгу член партії “Гірчі – Більше свободи” Цотне Коберідзе, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на видання SOVA.

За словами Коберідзе, мітинг розпочнеться о 19:00 на проспекті Руставелі.

Демонстранти вимагають ясності від влади, як саме вона планує відкликати законопроєкт “Про агентів іноземного впливу”, а також негайного звільнення всіх затриманих протестувальників.

“Сьогодні неодмінно буде акція! Є багато молодих людей, які не довіряють “Грузинській мрії” і вважають, що гарантом зближення країни із Заходом є ми”, – заявив Коберідзе.

За його словами, протести не припиняться, поки Грузія не візьме “гарантований прозахідний курс”.

“Ми не віримо російській мрії (партії влади “Грузинська мрія”. – Ред.) на слово, бо вони неодноразово “кидали” наше суспільство. Тому важливо робити щось, а не давати обіцянки. Це не можна вважати досягнутою перемогою, особливо на тлі того, коли десятки молодих людей заарештовані, а місцеперебування багатьох невідоме. Усі вони мають бути звільнені. Наша протестна хвиля і боротьба не припиняться, доки не буде гарантована європейська перспектива Грузії”, – наводить “Перший канал” слова депутата опозиційного “Національного руху” Іраклія Фавленішвілі.

Нагадаємо, як ми повідомляли сьогодні, правляча коаліція в Грузії відкликає законопроект про іноагентів, який спричинив масові заворушення

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Опозиція в Грузії вирішила не припиняти акцію протесу' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube