Зі спорами, але в Миколаєві прийняли Програму компенсації з міськбюджету витрат мешканців на ремонт внутрішньобудинкових мереж водопостачання


12:4909.03.2023

Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві розробили програму компенсації з міськбюджету витрат мешканців на ремонт внутрішньобудинкових мереж водопостачання.

І розгляд цієї Програми і Порядку до цієї Програми на сьогоднішньому засіданні сесії викликало багато спорів.

Про це повідомляє Інше ТВ.

Зміни до ще не прийнятого Порядку до Програми запропонував Дмитро Січко. Він вважає, що до Програми треба надати доступ тим ОСББ, які за власний рахунок вже поміняли труби в підвалах рік-два-три тому, але зараз вони за рахунок цієї програми могли б поміняти труби стояків від підвалу до останнього поверху. Проти цієї пропозиції виступив депутат Дмитро Іванов, який нагадав, що треба міняти труби, «з’їдені» солоною водою, а ті ОСББ, які замінили труби раніше, – це зовсім інше, і включати їх до Програми не треба.

Правки до Порядку Програми запропонував і депутат Олександр Береза, і стосувались вони включення членів до Комісії, яка прийматиме рішення про надання компенсації, – Береза хотів, щоб туди входили не тільки фахівці, але й депутати, працівники Антикорупційного департаменту.

Депутат Олена Кисельова зауважила, що ця Програма потенційно несе в собі корупційні ризики, має ознаки дискримінації. Тому вона запропонувала розглядати її, коли її вивчать досконало, коли будуть розглядати виділення коштів під неї. А зараз Програма викликає дуже багато спорів.

Депутат Андрій Янтар нагадав про справедливість – в місті, як і раніше, розробляють програми для багатоповерхових будинків, а мешканці приватного сектору залишаються неохопленими. До того ж, депутат пропонував обмежити учасників цієї Програми – не включати в неї ті ОСББ, які брали раніше участь в програмах ремонтів «90х10» чи «70х30».

Депутати не погодились з пропозицією Олени Кисельової зняти Програму з розгляду («за» висловились тільки 10 депутатів). Не вистачило голосів і для правки О.Берези («за» було 26 депутатів), і для правки Д.Січка («за» було 27 депутатів).

А ось для затвердження Програми голоси знайшлись – «за» проголосувало 29 депутатів, проти 1, утримались троє. Власне, як і за затвердження Порядку до Програми – «за» було 28 депутатів.

Як повідомляло Інше ТВ, Депутати Миколаївської міськради розподілили 0,5 млрд.грн.: на квартири для військових і гроші на ПКД для ремонту водопроводу

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Зі спорами, але в Миколаєві прийняли Програму компенсації з міськбюджету витрат мешканців на ремонт внутрішньобудинкових мереж водопостачання' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube