Гутерріш анонсував модернізацію ООН


16:4414.02.2023

Держави-члени Організації Об’єднаних Націй повинні готуватися до створення її оновленої версії. Про це напередодні сказав генеральний секретар організації Антоніу Гутерріш під час виступу на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, пише Кореспондент.

Так, Гутерріш має намір підготувати аналітичну записку, присвячену баченню ООН 2.0. У ній він обіцяє надати пропозиції щодо цифрових технологій, інновацій, прогнозування та поведінкових наук, які мають сприяти більш ефективній підтримці держав-членів ООН у найближчі роки.

“Організації Об’єднаних Націй недостатньо мати правильний порядок денний. Їй необхідні знання та досвід, щоб працювати з державами-членами для його реалізації. Нам потрібні нові навички, новий досвід, нові стратегії та програми”, – пояснив Гутерріш.

Генсек ООН визнав, що наразі колективні механізми вирішення глобальних проблем не відповідають масштабам викликів.

“Нинішні форми багатостороннього управління, розроблені в минулу епоху, явно не відповідають сьогоднішньому складному, взаємопов’язаному, швидко мінливому і небезпечному світу. Цей рік має стати роком, коли ми закладемо основи для більш ефективної глобальної співпраці, здатної впоратися із сьогоднішніми викликами, а також з новими ризиками та загрозами в майбутньому”, – додав Гутерріш.

Читайте: До річниці вторгнення рф ООН ухвалить резолюцію про цілісність і суверенітет України

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Гутерріш анонсував модернізацію ООН' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube