Темою переговорів росіяни намагались затримати поставку західних танків до України – ISW


09:5813.02.2023

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) зазначають, що рф намагалася маніпулювати темою переговорів у грудні 2022 року, аби затримати постачання західних танків і підготуватися до нового великого наступу.

Про це передає УНН.

ISW пише, що протягом грудня 2022 року кремль різко розширив хибний наратив про переговори. Його активізація співпала з підготовкою рф до великої наступальної операції, запланованої на початок 2023 року. В планах кремля було зіграти на прагненні Заходу до мирних переговорів, і перешкодити постачанням танків до відновлення їхньої ініціативи на східному фронті.

Це продовжувалось до 27 грудня, поки міністр закордонних справ рф сергій лавров не заявив, що вони будуть домагатись військового рішення в Україні, наголошують аналітики.

“Тоді вже було надто пізно, щоб танки від західних партнерів прийшли вчасно і перешкодили російському наступу”, – вважають аналітики.

“Розповідь про мирні переговори з росією, безумовно, не була єдиною чи навіть головною причиною затримки з постачанням Заходом танків Україні. Однак час її початку, посилення і припинення кремлем переконливо свідчить про те, що вона була приурочена до підтримки російського наступу, що триває зараз”, – кажуть в Інституті.

Як повідомляло Інше ТВ, 155-та російська бригада морпіхів, яку вже тричі окупанти доукомплектовували, розбита під Вугледаром, – ЗМІ

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Темою переговорів росіяни намагались затримати поставку західних танків до України – ISW' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube