Онук останнього імператора Австро-Угорщини: «Ця війна має завершитися лише перемогою України і поразкою росії»


14:2312.01.2023

Розв’язана росією війна має завершитися лише перемогою України, а режим воєнного злочинця путіна, як і лукашенка в сусідній білорусі, має бути змінений.

Як передає Укрінформ, про це заявив у середу онук останнього імператора Австро-Угорщини Карла I, президент Пан’європейського руху Австрії Карл фон Габсбург у своїй традиційній “Промові про майбутнє Європи”.

“Його (президента рф володимира путіна – ред.) мрія заснувати нову російську імперію – своєрідну суміш радянської імперії та старої царської імперії – тепер поставила його в таке становище, з якого він, імовірно, залишиться в підручниках історії як один з найбільших воєнних злочинців”, – зазначив Карл фон Габсбург.

На його думку, “російська війна на знищення проти України може тривати до кінця цього року або й довше”. “Ми також повинні враховувати у наших сценаріях відновлення вторгнення через білорусь у напрямку Києва, а з ним – і нові потоки біженців до країн ЄС. Проте, скільки б не тривала війна, росія втратить статус світової держави”, – додав він.

На переконання австрійського політика, у результаті “виграє Китай, давній суперник росії в Азії”, який “вже давно наздогнав росію і тепер так само є однією з найбільших загроз тій системі свободи, демократії, верховенства права і вільної економіки, за яку загалом виступає Захід”.

“Але ми повинні чітко усвідомлювати, що ця війна росії проти України – це не просто напад на Україну. Це – атака на Європу, на нашу модель життя, на демократію, свободу, права людини, верховенство права, ринкову економіку. Це – війна, розв’язана східною деспотією проти західної демократії. путін зневажає європейську модель життя”, – наголосив Карл фон Габсбург.

За його словами, жоден європеєць “не може бути зацікавлений у тому, щоб підкоритися деспотизму путіна”. “І оскільки ми не можемо бути зацікавлені в тому, щоб підкоритися деспотії воєнного злочинця володимира путіна, нам також має бути зрозуміло, що ця війна має завершитися лише перемогою України і поразкою росії”, – підкреслив президент Пан’європейського руху Австрії.

Він додав, що, попри окремі заяви з боку політичних кіл Західної Європи, мова не повинна йти про те, що необхідно враховувати російські безпекові інтереси і “запропонувати путіну вихід з війни задля збереження його обличчя”.

“Інтереси безпеки росії ніхто не порушив. Розміщення ядерної зброї по сусідству з росією, як це було під час Карибської кризи на кордоні з США, не відбувалося. Ніхто не нападав на росію. Після скоєних воєнних злочинів путін втратив будь-яке право на “збереження обличчя”. Він має постати перед трибуналом за воєнні злочини разом зі своїми спільниками, а у москві має відбутися зміна режиму. У мінську, до речі, теж”, – вважає Карл фон Габсбург.

Крім того, росії, “безумовно, доведеться сплатити репарації”. А тому Захід “повинен також негайно конфіскувати приблизно 300 млрд доларів валютних резервів, які зберігаються російським центральним банком у семи західних центральних банках”. Так само мають бути створені “правові умови для можливості використання всіх заморожених активів російських олігархів путінської системи для репарацій”.

Президент Пан’європейського руху Австрії закликав до надання Україні всієї необхідної допомоги, передусім військової, для того, щоб вона “змогла відтіснити росію до кордонів, гарантованих Будапештським меморандумом”.

На його переконання, військова поразка росії в Україні може призвести також до дестабілізації ситуації в цій колоніальній імперії та її розпаду.

“росія – колоніальна імперія. А колоніальні імперії розпадаються. Це стосується і росії. Тут завжди питання полягає в тому, як довго колонізовані народи миряться з пануванням. На сьогодні національні меншини в російській колоніальній імперії служать в основному гарматним м’ясом для російської армії. Така ситуація не є задовільною для цих народів у довгостроковій перспективі. Ми повинні рахуватися зі сценаріями, які передбачають, ймовірно, дуже неспокійний кінець російської імперії”, – зазначив онук останнього імператора Австро-Угорщини.

Як повідомляло Інше ТВ, Путін дав Герасимову 3 місяці, а зараз наказав брати Соледар попри будь-які жертви© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube