Допомога Очакову від Миколаївської ОВА: направили ще 1125 кв.м металопрофілю і стільки ж гідробар’єру (ФОТО)


14:0912.01.2023

Миколаївська ОВА продовжує допомагати Очакову, який сильно постраждав внаслідок російського обстрілу 9 січня.

Про це повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає Інше ТВ.

«Продовжуємо допомагати Очакову. Передали до громади матеріали для відновлення пошкодженої інфраструктури після ворожого обстрілу. Сьогодні від Миколаївської обласної військової адміністрації в Очаків направили ще 1125 кв. м  металопрофілю та 1125 кв. м гідробар’єру. Також наразі Миколаївська ОВА продовжує збирати заяви від міста на необхідні матеріали для відновлення пошкоджених будівель», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляло Інше ТВ, внаслідок обстрілів Очакова 9 січня – 15 поранених, 200 будинків пошкоджено. 10 січня стало відомо, що поліція Миколаївщини зафіксувала в Очакові і сусідніх громадах понад 300 пошкоджених російськими обстрілами об’єктів житлової та цивільної інфраструктури (ФОТО).

Також повідомлялось, що 10 січня Миколаївська ОВА відправила до Очакова 2 вантажівки з ОСБ-плитами (ФОТО). Ввечері 10 січня мер Миколаєва повідомив, що комунальники Миколаєва допомагають наводити лад в Очакові після російського обстрілу 9 січня (ФОТО). 11 січня В Очаків передали ще 1110 листів ОСБ (ФОТО), і вчора ж комунальники Миколаєва «зашили» всі вікна в пошкодженій російськими обстрілами лікарні Очакова (ФОТО).

Також повідомлялось В Очакові після супервибуху пошкоджено понад 5 тис. будинків, — заступник міського голови Олексій Васьков (ВІДЕО)

Місце вибуху в Очакові на вчора виглядало так (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Допомога Очакову від Миколаївської ОВА: направили ще 1125 кв.м металопрофілю і стільки ж гідробар’єру (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube