Комунальники Миколаєва «зашили» всі вікна в пошкодженій російськими обстрілами лікарні Очакова (ФОТО)


22:1111.01.2023

Сьогодні, 11 січня, комунальні бригади з міста Миколаєва завершили роботи в лікарні Очакова – зашили там усі пошкоджені вікна.

Про це повідомив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, передає Інше ТВ.

«Лише на один заклад вони використали 100 листів ОСБ-плит, це приблизно 312 кв м. Тільки уявіть масштаби пошкоджень по всьому місту. Завтра наші хлопці теж туди їдуть – працюватимуть на інших об’єктах», – написав на своєму телеграм-каналі мер Миколаєва.

Як повідомляло Інше ТВ, внаслідок обстрілів Очакова 9 січня – 15 поранених, 200 будинків пошкоджено. 10 січня стало відомо, що поліція Миколаївщини зафіксувала в Очакові і сусідніх громадах понад 300 пошкоджених російськими обстрілами об’єктів житлової та цивільної інфраструктури (ФОТО).

Також повідомлялось, що 10 січня Миколаївська ОВА відправила до Очакова 2 вантажівки з ОСБ-плитами (ФОТО). Ввечері 10 січня мер Миколаєва повідомив, що комунальники Миколаєва допомагають наводити лад в Очакові після російського обстрілу 9 січня (ФОТО). 11 січня В Очаків передали ще 1110 листів ОСБ (ФОТО)

Також повідомлялось В Очакові після супервибуху пошкоджено понад 5 тис. будинків, — заступник міського голови Олексій Васьков (ВІДЕО)

Місце вибуху в Очакові на вчора виглядало так (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Комунальники Миколаєва «зашили» всі вікна в пошкодженій російськими обстрілами лікарні Очакова (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube