Справа про «Харківські угоди»: суд надав дозвіл на арешт ексміністра оборони України Михайла Єжеля, він оголошений у розшук


20:5328.12.2022

 За участі прокурорів Офісу Генерального прокурора Київський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу прокурора на ухвалу слідчого судді та обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою колишньому Міністру оборони України у кримінальному провадженні за обставинами вчинення ним за попередньою змовою групою осіб державної зради (ч. 2 ст. 28 ч.1 ст. 111 КК України).

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора України, передає Інше ТВ.

За даними слідства, у квітні 2010 року екс-міністр Михайло Єжель за попередньою змовою з колишніми Президентом, Прем’єр-міністром, Міністром юстиції та Міністром закордонних справ, в порушення законодавства, без фактичного розгляду проєкту Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території нашої держави зацікавленими органами та проведення обов’язкової правової експертизи, погодили її без зауважень.

У результаті таких дій були штучно створені передумови для збільшення чисельності військ ЧФ Російської Федерації на території України, їх переоснащення й модернізації та у подальшому – вторгнення збройних сил Російської Федерації і окупації ними АР Крим і м. Севастополя.

Наразі підозрюваний переховуються від органів досудового розслідування за межами території України та оголошений у розшук. 

Спеціальне досудове розслідування – ДБР.

Як повідомляло Інше ТВ, у вересні суд погодив арешт міністрів часів Януковича Лавриновича і Грищенка – за Харківські угоди.

Також повідомлялось Підписання «Харківських угод» на користь росії – завершено розслідування стосовно колишніх президента та очільника уряду.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Справа про «Харківські угоди»: суд надав дозвіл на арешт ексміністра оборони України Михайла Єжеля, він оголошений у розшук' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube