У Миколаєві демонтували пам’ятник Суворову


21:2228.12.2022

У Миколаєві демонтували пам’ятник Олександру Суворову, який встановлений на вул. Колодязній.

Про це повідомляє СВІДОК.info з посиланням на коментар начальника управління культури Миколаївської міськради Юрія Любарова.

«Його присутність не могла не викликати негативу і, звичайно, було неприпустиме знаходження його у суспільному просторі як символу російської агресії. Міська влада не залишилася байдужою, і бюст з постаментом прибраний. Зараз він у краєзнавчому музеї», – розповів він.

Пам’ятник Суворову у Миколаєві було відкрито у 2010 році (до 280-річчя від дня народження полководця) біля будівлі кафедри військової підготовки ННУ ім. Сухомлинського. Кошти на його встановлення збирали студенти та викладачі військової кафедри, активісти Миколаївської обласної організації випускників суворовських та нахімівських училищ, Миколаївської організації Суворовський комітет. Автором скульптори став Дмитро Кориновський.

Нагадаємо, раніше міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що в місті приберуть пам’ятник Суворову. Він уточнив, що це навіть не пам’ятник, а витвір садово-паркового мистецтва і ніякої історичної цінності він не несе.

Як повідомляло Інше ТВ, на початку грудня в Миколаєві пам’ятник Суворову облили червоною фарбою (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Миколаєві демонтували пам’ятник Суворову' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube