Сьогодні, 26 квітня 2024 року, Миколаївському зоопарку виповнюється 123 роки.
Нагадаємо про історію нашого зоопарку.
Офіційною датою заснування Миколаївського зоопарку вважається 26 квітня 1901 року. Саме в цей день засновник зоопарку Микола Павлович Леонтович вирішив відкрити свою колекцію для всіх бажаючих її побачити.
З тих пір минуло 123 роки історії: успіхів, перемог, труднощів і трагедій. П’ять поколінь фахівців віддали і віддають свої знання, сили і працю. Сотні тисяч тварин пройшли через його колекцію.
На сьогоднішній день Миколаївський зоопарк – це один із найстаріших зоопарків України. Він має найбільшу колекцію диких тварин серед зоопарків України. Вона налічує близько 421 вид і 3171 особину.
Наш Миколаївський зоопарк є одним із об’єктів природно-заповідного фонду України, який утримує та розводить диких тварин, особливо зникаючих, рідкісних, занесених до Червоної книги України i міжнародних Червоних списків. Важливо розуміти, що саме така діяльність має значення на державному рівні і вносить свою частку у збереження природи України.
Не дивлячись на важкі часи, які переживає наша країна сьогодні, Миколаївський зоопарк активно працює та приймає відвідувачів.
![Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 2 Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/1-443-768x1024.jpg)
![Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 4 Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/2-190-1024x768.jpg)
![Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 6 Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/3-139-1024x768.jpg)
![Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 8 Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/4-105-1024x768.jpg)
![Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 10 Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 9](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/5-64-1024x768.jpg)
![Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 12 Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 11](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/6-55-1024x768.jpg)
![Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 14 Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 13](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/7-36-1024x576.jpg)
![Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 16 Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 15](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/8-23-1024x576.jpg)
![Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 18 Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 17](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/9-19-1024x576.jpg)
![Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 20 Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 19](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/10-13-1024x771.jpg)
![Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 22 Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 21](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/11-30-1024x768.jpg)
![Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 24 Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 23](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/12-10-1024x638.jpg)
![Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 26 Миколаївському зоопарку – 123 роки (ФОТО) 25](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/13-5-1024x683.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, Бебі-бум у Миколаївському зоопарку: хто вже з’явився на світ (ФОТО)