Миколаївський мисливець за HIMARS отримав 11 років (ФОТО)


16:0826.04.2024

До 11 років увʼязнення засуджено мешканця Миколаївщини, який збирав інформацію про позиції ЗСУ та HIMARS для коригування ракетних ударів ворогом

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Миколаївської обласної прокуратури суд визнав громадянина винним у несанкціонованому поширенні інформації про розташування Збройних Сил України, вчиненого в умовах воєнного стану, з метою надання такої інформації державі, що здійснює збройну агресію проти України (ч.3 ст.114-2 КК України).

Миколаївський мисливець за HIMARS отримав 11 років (ФОТО) 1
Миколаївський мисливець за HIMARS отримав 11 років (ФОТО) 5
Миколаївський мисливець за HIMARS отримав 11 років (ФОТО) 3
Миколаївський мисливець за HIMARS отримав 11 років (ФОТО) 6

Прокурори довели, що місцевий мешканець за завданням представника спецслужби рф збирав та передавав інформацію про розташування підрозділів Збройних Сил України, озброєння і боєприпасів, які дислокуються на території Миколаєва та області, по яким у подальшому планувались ракетні та артилерійські удари зс рф.

Окремим завданням для зловмисника було пошук та фіксація місць знаходження чи пересування систем залпового вогню HIMARS.

У поле зору російських спецслужб він потрапив як активний прихильник прокремлівських поглядів щодо збройної агресії проти України. Зловмисник розповсюджував свої деструктивні дописи у соцмережах.

Пропозицію щодо негласної співпраці з агресором отримав на власний телефон через один із месенджерів. Після вербування приступив до виконання ворожих завдань із розвідувально-підривної діяльності.

Зловмисник був затриманий у серпні 2022 року під час його чергової розвідувальної «операції».© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube