«НІБУЛОН» презентував книгу пам’яті видатного аграрія та Героя України Олексія Вадатурського «Хлібний капітан України» (ВІДЕО)


16:3806.12.2023

1 грудня у Києві було презентовано книгу пам’яті «Хлібний капітан України», присвячену Олексію Вадатурському.

Подію відвідали численні друзі, колеги та партнери компанії, які були особисто знайомі з Олексієм Опанасовичем. «НІБУЛОН» був справою життя Олексія Опанасовича, тож особливою нагодою презентувати книгу його світлої пам’яті стала дата заснування «НІБУЛОНу».

Про це повідомляють в пресслужбі компанії, передає Інше ТВ.

«Хлібний капітан України» — книга-пам’ять, яка, попри важку втрату великої людини, пронизана світлими спогадами та гордістю. Завдяки інтерв’ю рідних та друзів, колег, чиновників, відомих людей по-новому відкривається постать видатного українця, Героя України Олексія Вадатурського. Зібрали матеріали для книги та їх впорядкували Михайло Маслій і Петро Гадз. Цю ідею підтримала Дарина Максимець, директорка Видавничого дому «Букрек» у Чернівцях, де книжка вийшла друком.

«Рішення написати книгу виникло із бажання розкрити життєвий поступ надзвичайної особистості, яка залишила свій значущий слід в історії розбудови нашої країни. Він був господарником, політиком, благодійником, громадським діячем, візіонером, але також був другом, керівником колективу, чоловіком, батьком, діловим партнером. Його життя – це урок, поклик для нас усіх бачити далеко за горизонт та чітко рухатись в обраному напрямку», – розповідає Михайло Маслій.

Книга «Хлібний капітан України» – це добірка спогадів про Олексія Вадатурського, вражень від особистого спілкування, партнерства в бізнесі та взаємодії у громадському житті. Крізь ці спогади можна побачити великі бізнесові досягнення та вплив на життя та долі людей: від робітника на польовій ділянці до підприємців і державних діячів, перших осіб держави. Кожен спогад відкриває новий ракурс Вадатурського та розповідає неординарну історію його життя.

«Крізь спогади державних діячів, політиків, президентів, міністрів та депутатів, односельців, рідних та співробітників вимальовується постать Героя України, великої Людини: незмінно енергійної, завзятої, неймовірно працьовитої і наполегливої, яка рухає країну вперед. Його спадок – це не лише успішна компанія «НІБУЛОН», але й віра в потенціал України та бажання робити світ кращим», – коментує Петро Гадз.

Видання розраховане на широке коло читачів через свою різновекторність. Це одночасно й дослідження економічного феномена Вадатурського: як керував бізнесом, спілкувався з чиновниками, партнерами, банкірами, однокласниками, однокурсниками, звичайними людьми та створював колектив. Також це і теплі спогади близьких про дорогу для них людину. Це й великий соціальний посил до всіх підприємців – дбати про людей, бо вони і є Україна.

«Сподіваюсь, що книга «Хлібний капітан України» дозволить зробити спадкоємцями мудрості головного героя широке коло людей, що особливо важливо тепер – у часи боротьби за незалежність. Вірю, що життєве кредо Олексія Вадатурського «Не здавайся!», яке нині є заповіддю для всієї України, допоможе всім нам пережити важкі часи, вистояти та відродити нашу країну!», – зазначив Андрій Вадатурський.

Книга «Хлібний капітан України» була надрукована за сприяння державної установи «Український інститут книги» за кошти державного бюджету, тож її можна знайти в українських бібліотеках, а незабаром вона з’явиться в електронному вигляді на сайті «НІБУЛОНу».

Як повідомляло Інше ТВ, внаслідок обстрілу Миколаєва військами рф 31 липня 2022 року загинув власник зерноторгової та судноплавної компанії Нібулон, герой України Олексій Вадатурський

Бізнесмени та політики вважали, що рф навмисно вбила Вадатурського, який готував альтернативні маршрути експорту зерна.

Поховали Олексія і Раїсу Вадатурських у Миколаєві.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube