Олексія та Раїсу Вадатурських поховали в Миколаєві (ФОТО)


07:3307.08.2022

Керівника і засновника компанії НІБУЛОН Олексія Вадатурського та його супругу Раїсу поховали Миколаєві після прощання у Володимірівському соборі в Києві.

Про це повідомили у компанії «Нібулон».

Похорон у рідному місті пройшов без анонсу та розголосу з метою безпеки.

“5 серпня у Володимирському кафедральному соборі міста Києва відбулося прощання із Героєм України, засновником та генеральним директором компанії «НІБУЛОН» Олексієм Вадатурським та його дружиною Раїсою Вадатурською, які загинули внаслідок ракетного обстрілу Миколаєва 31 липня. Церемонія зібрала багатьох колег, партнерів, близьких та знайомих подружжя.Через підвищений рівень загроз під час воєнного стану поховання пройшло у Миколаєві без анонсу і розголосу, однак це не завадило віддати всі належні почесті Олексію та Раїсі Вадатурським. Саме в Миколаєві вони жили і працювали, виховували сина та онуків, заснували і розбудовували своє підприємство, відоме далеко за межами України, та залишалися зі своєю командою до останнього подиху”, – сказано у повідомленні компанії.

Нагадаємо, внаслідок обстрілу Миколаєва військами рф 31 липня загинув власник зерноторгової та судноплавної компанії Нібулон, герой України Олексій Вадатурський

рф навмисно вбила Вадатурського, який готував альтернативні маршрути експорту зерна — реакція бізнесменів та політиків

Кім розповів, як Вадатурський закрив баржами “Нібулона” вхід в акваторію Миколаєва 

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Олексія та Раїсу Вадатурських поховали в Миколаєві (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube