У Миколаєві відкрито новий показовий Клас Безпеки (ФОТО, ВІДЕО)


21:1418.10.2023

18 жовтня на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відкрито новий показовий Клас Безпеки.

Він обладнаний за усіма стандартами та критеріями, визначеними для даних класів та оснащений сучасними макетами, навчальними стендами, інтерактивними дошками та стелею тощо.

Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

На різних локаціях розміщені плакати та листівки, у медійному секторі транслюються відеоролики створені ДСНС спільно з ЮНІСЕФ.

“Одним із важливих завдань ДСНС є навчання населення, і насамперед – дітей, правилам безпечної поведінки. Для його досягнення визначено мету — створення в кожному навчальному закладі, зокрема середньої освіти, класів безпеки. Сьогодні ми, завдяки вашим зусиллям, на крок ближче до мети. Всього в області створено і діють 15 класів безпеки, які відповідають вимогам Методики їхнього облаштування. Ще понад 20 у завершальній стадії обладнання. Створення класу безпеки в інституті післядипломної освіти надасть можливість проводити заняття правилам безпечної поведінки не лише з дітьми, а і методиці викладання з учителями відповідного фаху”, – підкреслив під час заходу відкриття начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям Сергій Жебрак.

Також цього дня Клас приймав перших відвідувачів. На урок з безпеки життєдіяльності завітали учні 2 класу Миколаївської гімназії №6 Миколаївської міської ради. Діти навчались із фахівцями правилам мінної та пожежної безпеки, дізнались про першу домедичну допомогу, подивились навчальні мультфільми та відеоролики.

Співробітники поліції своєю чергою наголошували на дотриманні правил дорожнього руху і безпеки у побуті та на вулиці.

На завершення заходу гості вручили дітлахам корисні сувеніри від ЮНІСЕФ, які допоможуть малюкам ближче познайомитись з професіями «рятувальника» та «поліцейського», а також краще засвоїти вивчений матеріал.

Як повідомляло Інше ТВ, ЮНІСЕФ передав Україні 15 мобільних класів безпеки для підвищення обізнаності населення про мінні загрози© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube