ЮНІСЕФ передав Україні 15 мобільних класів безпеки для підвищення обізнаності населення про мінні загрози


06:0710.10.2023

ЮНІСЕФ передав Державній службі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) і Національній поліції 15 мобільних класів безпеки для підвищення обізнаності населення про мінні загрози, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише Iнтерфакс.

“Починаємо реалізацію ініціативи з підвищення обізнаності населення щодо мінних та інших загроз сьогодення, зокрема на деокупованих і прифронтових територіях. В межах цього проєкту ЮНІСЕФ передав ДСНС та Нацполіції 15 мобільних класів безпеки. Це спеціально оснащені транспортні засоби, у яких будуть інформувати та навчати людей, зокрема дітей”, – написав Шмигаль у телеграм-каналі.

Прем’єр розповів, що станом на сьогодні в Україні 174 тис. кв. км території забруднені мінами або нерозірваними снарядами. Унаслідок підриву на вибухонебезпечних предметах майже 250 людей загинули, ще майже 500 дістали поранення.

“Ініціатива мобільних класів безпеки має на меті вберегти людей від цієї загрози та інших викликів воєнного часу. Такі класи відправляться в громади 10 регіонів України. Надалі будемо розширювати й залучати ще більше громад”, – додав він.

Читайте: Миколаївщину відвідали представники ЮНІСЕФ (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube