«Фундамент існування нашої держави – захищати людей» – звернення Зеленського (ВІДЕО)


21:1718.10.2023

«У Запоріжжі весь день тривають рятувальні роботи на місці влучання російської ракети. Частина звичайного житлового будинку зруйнована – поверхи з третього по пʼятий в одному з під’їздів. Станом на цей час відомо про загибель п’яти людей. Мої співчуття рідним і близьким… Іще пʼять людей травмовані – їм надається необхідна допомога. Я вдячний усім, хто працює на місці та підтримує людей: ДСНС, медичні працівники, поліція, комунальні служби.

І я дякую всім нашим воїнам, які завдають ударів окупанту й цим повертають Україні справедливість. Це фундамент існування нашої держави – знищувати ворога й цим захищати людей. Що успішніші будуть наші воїни, що більше руху вперед буде на фронті, що принциповіших втрат зазнаватимуть російські війська, то швидше ми зможемо повернути безпеку всім нашим містам і селам. Кожній громаді – від Сумщини до Запорізької області, від Оріхова до кожного іншого міста нашої держави.

Провів нараду з міністром оборони України. Він представив свою команду, свою програму. Склад міністерства оновлено.

Вже є і перші кроки для вирішення тих питань, про які говорили військові. Зменшувати бюрократію, спрощувати документообіг, всі процедури, вивільняти час командирів на бойову роботу замість паперової. Буде більше цифровізації та чіткості в постачання у військ. Має бути більше готовності і для зворотнього зв’язку з військовими та вирішення накопичених проблем.

Я дякую всім у державній системі, хто працює заради інтересів України, щоб результат був щодня. Кожен день – більше сили для України.

Слава всім, хто захищає нашу державу! Слава нашому міцному народу!

Слава Україні!»

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 602 дня повномасштабної війни.

Як повідомляло Інше ТВ, Впродовж доби на фронті відбулось 64 бойових зіткнення, наші захисники знищили російський літак Су-25 та 4 БпЛА-розвідника – Генштаб© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube