Влада Миколаєва планує до кінця року відремонтувати 23 найпростіших укриття, які розташовані у підвалах будинків (ФОТО)


20:5518.10.2023

У багатоквартирних будинках Миколаєва триває ремонт укриттів. Роботи виконують на замовлення міської влади. До кінця поточного року облаштують 23 захисні споруди.

Про це повідомляють у Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

Наприклад, сьогодні приводять до лади 2 об’єкти у будинках на проспекті Центральному.

На одному з них виконано підготовчі роботи. Наразі фахівці оновлюють стіни та підлогу, замінюють електричну мережу. Загалом там відремонтують санвузол, змонтують систему вентиляції, встановлять пожежну сигналізацію та резервне освітлення. Також в укритті буде гаряча та холодна вода.

Як розповів заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Артем Сапожник, ремонт планують завершити до середини листопада.

Площа захисної споруди становить 145 квадратних метрів. Її місткість дозволить прийняти й мешканців навколишніх будинків.

В іншому укритті виконають аналогічні роботи.

«Сьогодні ремонт триває ще на 6 об’єктах. Загалом у нас 23 об’єкти, які плануємо завершити у поточному році», – повідомив Артем Сапожник.

За його словами, після реалізації проєкту укриття відповідатимуть діючим стандартам України.

Як повідомляло Інше ТВ, в кінці вересня цього року Миколаївська міська рада заявляла про плани відремонтувати 18 найпростіших укриттів, які розташовані у підвалах житлових будинків. © Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube