На другий рік повномасштабної війни у Миколаєві вирішили почати ремонти найпростіших укриттів в підвалах будинків (ФОТО)


14:5428.09.2023

У Миколаєві до кінця року департамент ЖКГ планує відремонтувати 18 найпростіших укриттів, які розташовані у підвалах житлових будинків. Ці приміщення мають два виходи і відповідають базовим вимогам для того, щоб слугувати укриттям населенню під час російських обстрілів.

Наразі ремонтні роботи розпочинаються у трьох будинках, один із них – на вулиці Потьомкінській.

Про це повідомили в Миколаївській міській раді, передає Інше ТВ.

За словами заступника директора департаменту ЖКГ Артема Сапожника, договір із підрядною організацією був підписаний минулого тижня. Будівельники вже приступили до робіт на вул. Потьомкінській. Ремонт планують завершити до грудня цього року.

“Зараз проводять демонтажні роботи, далі – облаштування стін, внутрішні будівельні роботи, влаштування вентиляції, санітарних і технічних приладів та мереж водопостачання. Все це передбачено відповідною методикою з ремонту укритів. Орієнтовний термін виконання робіт – до кінця листопада”, – повідомив Артем Сапожник.

Після виконання всіх робіт укриття приймуть в експлуатацію, тож мешканці цього та найближчих будинків зможуть перебувати в ньому у разі небезпеки.

Як повідомляло Інше ТВ, Вирішення проблеми з укриттями по-миколаївські: спочатку включити до «карти укриттів» майже 400 підвалів, а потім їх викреслити© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube