Поліцейські роти ТОР затримали чоловіка, який мав з ручну гранату і ніж.
Про це повідомили в УПП в Миколаївській області, передає Інше ТВ.
«Подія сталася вчора, 30 березня, близько 17-ї години. Патрулюючи Центральний район міста, інспектори роти ТОР помітили громадянина, який порушував громадський порядок.
Побачивши поліцейських, чоловік почав тікати, а після дістав предмет, схожий на ніж, та почав погрожувати ним правоохоронцям.
Вже за декілька хвилин правопорушник був затриманий. Під час поверхневої перевірки у громадянина в кишені було виявлено предмет, схожий на ручну гранату.
На місце події було викликано слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування всіх обставин справи», – повідомили в управлінні патрульної поліції в Миколаївській області.
![В Миколаєві чоловік ножем погрожував патрульним. А ще у нього була граната (ФОТО) 2 В Миколаєві чоловік ножем погрожував патрульним. А ще у нього була граната (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/03/1-485.jpg)
![В Миколаєві чоловік ножем погрожував патрульним. А ще у нього була граната (ФОТО) 4 В Миколаєві чоловік ножем погрожував патрульним. А ще у нього була граната (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/03/2-230.jpg)
![В Миколаєві чоловік ножем погрожував патрульним. А ще у нього була граната (ФОТО) 6 В Миколаєві чоловік ножем погрожував патрульним. А ще у нього була граната (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/03/3-162.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві чоловік навмисно врізався в патрульне авто – травмована 31-річна патрульна