Депутати Миколаївської облради від забороненої ОПЗЖ створили депутатську групу «За життя та Україну»


15:4910.03.2023

9 депутатів Миколаївської обласної ради від забороненої ПП «ОПЗЖ» створили депутатську групу «За життя та Україну».

Про це на початку сесії 9 березня повідомила голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва, передає Інше ТВ.

«8 березня до обласної ради надійшли заяви депутатів обласної ради Євгена Горбурова, Дениса Андрєєва, Андрія Головчанського, Олега Козлова, Людмили Кошової, Ірини Підпалої, Тетяни Потапенко, Олега Солтиса, Андрія Фат’янова щодо створення в Миколаївській обласній раді депутатської групи «За життя та Україну»… З моменту оголошення на засіданні обласної ради група вважається зареєстрованою», – сказала Ганна Замазєєва.

Як повідомляло Інше ТВ, ще 1 квітня 2022 року стало відомо, що фракція ОПЗЖ в облраді саморозпускається, і тоді були плани щодо створення депутатської групи «За життя та Україну».

А вчора, 9 березня, на сесії облради голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва проінформувала депутатів про те, що підписала розпорядження про звільнення з посади першого заступника Володимира Фроленка згідно з приписом Національного агентства з питань запобігання корупції відповідно до абзацу шостому частини другої статті 58 Закону України «Про запобігання корупції».

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Депутати Миколаївської облради від забороненої ОПЗЖ створили депутатську групу «За життя та Україну»' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube