На сесії Миколаївської обласної ради, яка відбулася сьогодні, розглядалися питання стосовно квартир для військовополонених, Агенцій регіонального розвитку і спрощених податків для аграріїв.
Про це розповіла голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва.
![Миколаївська облрада проголосувала за сплату з бюджету 20% вартості квартир для військових, - Ганна Замазєєва (ФОТО) 2 Миколаївська облрада проголосувала за сплату з бюджету 20% вартості квартир для військових, - Ганна Замазєєва (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/03/330380334_186417207426448_1914611263898765907_n-1024x683.jpg)
![Миколаївська облрада проголосувала за сплату з бюджету 20% вартості квартир для військових, - Ганна Замазєєва (ФОТО) 4 Миколаївська облрада проголосувала за сплату з бюджету 20% вартості квартир для військових, - Ганна Замазєєва (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/03/330394999_463073632616992_6006649595632597752_n-1024x683.jpg)
![Миколаївська облрада проголосувала за сплату з бюджету 20% вартості квартир для військових, - Ганна Замазєєва (ФОТО) 6 Миколаївська облрада проголосувала за сплату з бюджету 20% вартості квартир для військових, - Ганна Замазєєва (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/03/330395986_726479069116859_4467268887974835242_n-768x1024.jpg)
![Миколаївська облрада проголосувала за сплату з бюджету 20% вартості квартир для військових, - Ганна Замазєєва (ФОТО) 8 Миколаївська облрада проголосувала за сплату з бюджету 20% вартості квартир для військових, - Ганна Замазєєва (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/03/330398944_224328900116584_800995383699341832_n-1024x683.jpg)
– На початку засідання проінформувала депутатів про те, що підписала розпорядження про звільнення з посади першого заступника Володимира Фроленка згідно з приписом Національного агентства з питань запобігання корупції відповідно до абзацу шостому частини другої статті 58 Закону України «Про запобігання корупції».
З найголовнішого – ухвалили разом з депутатами низку важливих рішень для функціонування області в умовах війни. Але детальніше хочу відзначити про зміни до обласної програми соцзахисту «Турбота». Нещодавно розповідала про програму, яка передбачатиме погашення першого внеску за квартири в рамках «єОселі» з обласного бюджету для військовополонених. Сьогодні ж депутати одностайно підтримали це рішення, і тепер з обласного бюджету сплачуватиметься 20% вартості квартири. Думаю, про важливість цієї програми для наших оборонців окремо зазначати не треба. Дякую команді облради за підтримку таких проєктів!
Тож, з інших важливих рішень, які ми ухвалили сьогодні:
заслухали інформацію керівника обласної прокуратури про результати діяльності органів прокуратури у 2022 році;
затвердили звіт про виконання обласного бюджету області за 2022 рій;
підтримали заснування Агенції регіонального розвитку Миколаївщини;
внесли зміни до рішення облради про підтримку сільгоспвиробників, постраждалих через обставини непереборної сили – передбачили можливість доповнення списку цих підприємств.
Працюємо далі.
Нагадаємо також, що 199 дітей миколаївських військових, що були або є в полоні, отримають на оздоровлення по 10 тис. грн.