На Миколаївщині жителі Горохівської громади отримали 150 наборів гігієни від Save the Children (ФОТО)


17:4302.03.2023

Команда гуманітарного штабу “Центру підтримки бізнесу” завдяки співпраці з міжнародною організацією Save the Children in Ukraine доставили до чергової громади гігієнічні набори.

Зокрема, 1 березня гуманітарна місія побувала у селах Горохівської громади – Горохівського та Олександрівки. Мешканці деокупованих сіл отримали 150 таких наборів.

Про це повідомили в Центрі підтримки бізнесу, передає Інше ТВ.

“Ми тішимося, що маємо інструмент для фактичної підтримки мешканців деокупованих та постраждалих громад Миколаївщини та Херсонщини. Проєкт продовжується, вже в п’ятницю наші волонтери завітають з допомогою до наступних населених пунктів”, – підкреслив керівник гуманітарного штабу “Центру підтримки бізнесу” Артем Ващиленко .

Нагадаємо, що до набору входять 20 позицій гігієни для родини. Запасу набору повинно вистачити орієнтовно на півтора місяці.

Як повідомляло Інше ТВ, Жителі Первомайської та Баштанської громад на Миколаївщині днями отримали від організації Save the Children понад 200 великих гігієнічних наборів.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Миколаївщині жителі Горохівської громади отримали 150 наборів гігієни від Save the Children (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube