«МИ відбудуємо Миколаїв наш рідний, наново»: миколаївські поети підтримали містян (ФОТО)


09:0905.09.2022

Хлопці з “Гільдії миколаївських поетів” зробили графіті-надпис на одному з міських будинків, щоб підтримати миколаївців.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук миколаївський поет, журналіст, а нині – захисник Олег Дорош-Гордій, передає Інше ТВ.

«Всім відомий дореволюційний будиночок на розі Пушкінської і Потьомкинської. Напис на ньому зроблений після Другої світової війни – крик душі миколаївця, який пережив окупацію, бачив на власні очі, як знищували його місто і його пам’ять: “из груды пепла и дыма пожарищ, мы возродим наш город, товарищ”. Слово “товарищ” пізніше буде закреслено. Зараз Миколаїв теж зазнає втрат, його будинки і історію знищують, вбивають його захисників і мешканців. Символічно, поряд зі старим написом з’ явився новий, як знак, символ того, що миколаївці були, є і будуть, що вони не зламаються і переможуть. А після перемоги МИ неодмінно всі разом будемо відбудовувати місто в якому живемо. Як вже колись було. Ми-миколаївці, мешканці міста – герой і ми разом, де б ми не були.

Хлопці з “Гільдії миколаївських поетів” вирішили заявити про це на вулицях, підбадьорити своїх. Показати кожному, агов, миколаївці, в нас все ще попереду, тримаймося разом, агов, давайте допомогати один одному, але найголовніше з усього цього, що тепер ми пов’язані, бо у нас є спільна мета чи вірніше одне серце на всіх, яке у нас болить: “з попелища війни, уламків бетону і крові, МИ відбудуємо Миколаїв наш рідний, наново”.

Я не знаю скільки нас повернеться живими після війни, мені невідомо, скільки нас повернеться сюди з вимушеної еміграції, але знаю точно, що Ми переможемо, і ті, хто виживуть, і ті, хто загинули, і ті, хто повернуться, і ті хто лишились – це МИ.

МИ – це Миколаїв. МИ – це миколаївці. І я без зайвого пафосу пропоную етнонім “Ми” використовувати, як самоназву миколаївців, особливого степового народу, що живе в Межиріччі Інгулу та Південного Бугу. Бо з недавнього часу ми – одне», – написав Олег.

Як повідомляло Інше ТВ, Киця-захисниця: в Миколаєві з’явився мурал, який покликаний допомогти містянам відновити рівновагу (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«МИ відбудуємо Миколаїв наш рідний, наново»: миколаївські поети підтримали містян (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube