Киця-захисниця: в Миколаєві з’явився мурал, який покликаний допомогти містянам відновити рівновагу (ФОТО)


18:0308.08.2022

В Миколаєві з’явився мурал, який покликаний допомогти містянам відновити рівновагу.

Показала мурал і розповіла про його авторів на своїй сторінці в Фейсбук миколаївська фотографиня Світлана Вовк, передає Інше ТВ.

Дмитро та Альона, автори муралу в Миколаєві, – мешканці міста. За словами Дмитра, знайшлись люди, які люблять Миколаїв та миколаївців і захотіли, щоб завдяки цьому муралу містяни звертали увагу не лише на агресію та руйнування, а й бачили, що є щось нове, що може підняти настрій. Альона каже, що мурал створений, аби підтримати людей, які тут лишились, та тих, хто відстоює та бореться за Миколаїв сьогодні.

Чому саме кіт? Зараз є тренд на котиків. Це киця-захисниця, яка допомагає тим, хто залишився, відновити рівновагу. Альона розповідає, що, коли дуже багато темряви, то людська психіка намагається додати і побачити щось добре, тому вони з Дмитром вирішили створити цей мурал.

Мурал створювався 7 днів.

Як повідомляло Інше ТВ, Зайве нагадування та тролінг рф: у Миколаєві в вересні 2021 року відкрили мурал із кораблями (ФОТО, ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Киця-захисниця: в Миколаєві з’явився мурал, який покликаний допомогти містянам відновити рівновагу (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube