На Миколаївщині внаслідок лісових пожеж завдано збитків довкіллю на суму понад 111 мільйонів гривень


12:2129.08.2022

З початку повномасштабної військової агресії неодноразово були обстріляні території лісових урочищ ДП «Миколаївське лісове господарство», що призвело до лісових пожеж та спричинило шкоду навколишньому природному середовищу.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської та Одеської області дані факти було зафіксовано та проведено розрахунок розміру шкоди, зумовленої забрудненням атмосферного повітря неорганізованими викидами забруднюючих речовин або суміші таких речовин.

Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу, передає Інше ТВ.

Розрахунок проведено на підставі «Методики розрахунку неорганізованих викидів забруднюючих речовин або суміші таких речовин в атмосферне повітря внаслідок виникнення надзвичайних ситуацій та/або під час дії воєнного стану та визначення розмірів завданої шкоди», затвердженої наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 13.04.2022 № 175, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 квітня 2022 р. за N433/37769.

Загальний розмір шкоди складає 111 048 427 гривень.

Матеріали розрахунків передано до Оперативного штабу при Державній екологічній інспекції України та Миколаївської обласної прокуратури.

Як повідомляло Інше ТВ, внаслідок нещодавньої лісової пожежі в Андріївському урочищі вигоріло 235 га лісу.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Миколаївщині внаслідок лісових пожеж завдано збитків довкіллю на суму понад 111 мільйонів гривень' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube