Наступна до перейменування в Миколаєві повинна бути вулиця Пушкінська, – начальник управління з питань культури


09:2913.08.2022

Для забезпечення законної процедури перейменування вулиць у Миколаєві необхідно затвердити новий склад топонімічної комісії.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на начальника управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрія Любарова.

В Миколаєві залишилися назви вулиць, які відносяться до радянської історії або пов’язані з РФ: вулиця Пушкінська, вулиця Гвардійська, вулиця 295-ї стрілкової дивізії тощо.

“На мій погляд, наступна повинна бути Пушкінська. І не тому, що я вважаю Пушкіна великим поетом або не вважаю, це не важливо. Важливо, що це прізвище сьогодні є знаряддям з боку Росії, вона його використовує. І російська мова не була би такою небажаною в нашій країні, якби її навмисно не використовували, як знаряддя. Вони вбивають російською мовою, вони вбивають Пушкіним. Вони це роблять”, — говорить Юрій Любаров.

Як повідомляло Інше ТВ, 28 липня у Миколаєві перейменували вулицю Московську на Маріупольську.

Також повідомлялось Всі 10 «російських» урбанонімів, рекомендованих Мінкультом до перейменування, є в Миколаєві.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Наступна до перейменування в Миколаєві повинна бути вулиця Пушкінська, – начальник управління з питань культури' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube