З другої спроби продали Білгород-Дністровський морпорт. Купив Кропачов. Хто він?


17:2313.03.2023

Компанія “Укрдонінвест” бізнесмена Віталія Кропачова стала переможцем повторного приватизаційного аукціону з продажу Білгород-Дністровського морського торговельного порту, який пройшов 13 березня.

Про це повідомляється у системі Прозорро.Продажі.

“Укрдонінвест”, засновником та кінцевим бенефіціаром якої є Віталій Кропачов, запропонувала 220 млн 0,1 тис грн.

При цьому “Укрдонінвест” брала участь у січні цього року в аукціоні з продажу порту “Усть-Дунайськ” і готовий був заплатити за нього трохи більше 200 млн грн. Компанія програла ТОВ “Еліксир Україна”, початкова пропозиція якого була вищою, повідомляє ЕП.

У торгах також брали участь ТОВ “Порт Аккерман” (остаточна пропозиція – 97 млн грн) та ПрАТ “Мостобуд ЮА” (кінцева пропозиція – 220 млн грн).

Стартова ціна, яку визначили на повторний аукціон, – 93,78 млн грн. На першому аукціоні, який не відбувся, стартова ціна була удвічі вищою – 187,6 млн грн.

Порт спеціалізується на перевантажені лісних вантажів, мінеральних добрив, залізорудних окатків, металопродукції та зернових вантажів.

Нагадаємо, як повідомляло ІншеТВ, Білгород-Дністровський порт не продали з першого разу – не було жодної заявки.

Нагадаємо також, що в січні в Україні вперше продали порт. Хто купив “Усть-Дунайськ”

Віталій Кропачов – бізнесмен, ексдепутат Донецької облради, власник групи компаній “Укрдонінвест” з активами у вугільній, машинобудівній, будівельній та транспортній галузях, медіа.

Як писала ЕП, Кропачов був “смотрящим” у вугільній галузі від колишнього першого заступника голови фракції БПП і бізнес-партнера Петра Порошенка – Ігоря Кононенка, сам Кропачов це спростовував.

Він викупив кілька збагачувальних фабрик на підконтрольній частині Донбасу, а у 2017 році придбав у Ігоря Гуменюка та партнерів шахту “Краснолиманська”, яка з часом стала одним із найуспішніших вугільних підприємств України.

У 2019 році почав розвивати медіанапрямок. Зокрема, купив 2 ТВ-канали, “Інфо24” і “Так TV”, а у грудні 2021 року придбав компанію “Ера продакшн”.

Влітку 2022 року Кропачов придбав компанію “Корона Санрайс”, яка володіла цифровою ліцензією на трансляцію “4 каналу”. У 2023 році запустив телеканал Ukraine World News.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'З другої спроби продали Білгород-Дністровський морпорт. Купив Кропачов. Хто він?' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube