Фонд держмайна визначився з датою аукціону і стартовою ціною Білгород-Дністровського порту


17:5206.02.2023

Аукціон з приватизації ЄМК ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» відбудеться 3 березня на Prozorro.Продажі, стартова ціна становить 187 млн грн.

Про це повідомили в РО ФДМУ в Одеській області, передає Інше ТВ.

Обʼєкт розташований в Одеській області за трьома локаціями:

м. Білгород-Дністровський, вул. Шабська, 81 (морський торговельний порт);

смт. Затока, вул. Приморська, 1 (порто-пункт «Бугаз»);

смт. Затока, бульвар Золотий беріг, 93 (база відпочинку «Прибой»).

Має виходи до девʼяти причалів у порту та одного причалу у портопункті. До складу обʼєкту також входять 9 суден, 4 тепловози, 18 портальних кранів та 56 транспортних засобів (частина транспорту надана в оренду).

«Наразі тут проведена повна технічна інвентаризація та зроблені актуальні документи на все нерухоме майно. Я вельми вдячний за цю колосальну роботу ФДМУ в Одеській області та керівництва порту. Хоча це зайняло понад рік, однак майбутній власник чітко розумітиме, що купує», – прокоментував Олександр Славський, начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській і Миколаївській областях.

«Попри відсутності можливості судозаходу (через об’єктивні причини) порт працює: ми знайшли свою нішу, відновили технічну і господарську діяльність та займаємось перевалкою вантажів як «сухий порт». Та як тільки буде можливість приймати торговий флот, підприємство готове буде обробляти вантаж в режимі експорту та імпорту», – додала Оксана Кіктенко, в.о. директора ДП «Білгород-Дністровський МТП».

Деталі про об’єкт приватизації за посиланням: bit.ly/BDport_privatization

Як повідомляло Інше ТВ, хто купив “Усть-Дунайськ”© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube