Найбільше в історії Канади викрадення золота на $16 млн.: шістьох злочинців затримано, трьох ще шукають – як і золото (ВІДЕО)


12:5220.04.2024

У Канаді розшукують трьох злочинців через найбільше викрадення золота в історії країни.

Про це заявила влада. Шістьох уже арештували, інформує телеканал NTD, передає Інше ТВ.

6600 злитків золота вкрали зі складу канадської авіакомпанії ще торік. Для цього використали п’ятитонну вантажівку. Раніше золото та іноземну валюту на 16 мільйонів доларів доставили до Торонто з Цюриха літаком.

Злодії отримали цінності, показавши працівникам авіакомпанії підроблений рахунок за вантажне авіаперевезення. Вони склали золото та валюту на навантажувач і поїхали.

Поліція Онтаріо назвала імена дев’яти підозрюваних і повідомила, що їм висунуто дев’ятнадцять звинувачень. Принаймні двоє працювали в авіакомпанії.

П’ятьох підозрюваних арештували в Канаді та звільнили під заставу. А одного схопили в американському штаті Пенсільванія, застосовуючи зброю. Він зараз під вартою у США.

Під час обшуків поліція виявила приблизно кілограм золота й близько 230 тисяч доларів. Також знайшли 65 одиниць вогнепальної зброї, яку, як припускають, купили на вкрадені гроші.

Після викрадення американська компанія, яку для охорони цінностей найняв швейцарський банк та компанія з перероблення дорогоцінних металів, подала до суду на канадську авіакомпанію за недбальство. Адже та відповідала за збереження золота під час транспортування із Цюриха до Торонто.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині сусід вкрав з картки батька безвісти зниклого бійця нараховані виплати. Суд виніс вирок© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube