Справа миколаївського професора-зрадника Шубіна, який розробив концепцію «Николаевской Народной Республики», пішла до суду


13:0719.12.2022

Миколаївською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно завідувача кафедри одного з вишів міста Миколаєва, доктора наук державного управління, кандидата політичних наук за фактами державної зради, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, пособництва державі-агресору, виготовлення матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною збройної агресії рф проти України, розпочатої у 2014 році (ч.2 ст. 111, ч.1 ст. 110, ст. 111-2 та ч.2 ст. 436-2 КК України).

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Слідством встановлено, що у квітні 2022 року обвинувачений, не сприймаючи державну владу в Україні та сповідуючи ідеї проросійської спрямованості, вступив у злочинну змову із представником головного розвідувального управління генерального штабу збройних сил рф з метою надання допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.

У період з травня по червень 2022 року за завданням куратора він розробив концепцію перетворення «нової вільної Миколаївської області» з урахуванням специфіки регіону та прорахунків, які мали місце при створенні ДНР/ЛНР.

У своєму «труді» під назвою «КОНЦЕПЦИЯ становления независимого государства – Николаевской Народной Республики» зрадник визначив 11 головних пунктів, які необхідно запровадити, зокрема:

– створення «Николаевской народной республики» у межах Миколаївської області шляхом заяви про вихід з-під юрисдикції і державно-адміністративного складу України та оголошення «державної незалежності» як суб’єкту міжнародного права із власною «державною» символікою, «державною» мовою (російською) із окремим наголошенням на воєнно-політичному, економічному, соціально-гуманітарному й культурно-духовному союзі «ннр» із рф на час «специальной военной операции»;

– призупинення дії Конституції України та інших законодавчих актів, діяльність як державних, так і місцевих органів влади, усіх політичних партій з обов’язковим проведенням заходів щодо «тотальної денацифікації усіх сфер життєдіяльності ннр» із забороною будь-якої державної символіки України;

– створення на території «ннр» не передбачених українським законодавством органів державної влади, воєнізованих збройних формувань, правоохоронних органів, судового органу та визначення його діяльності поза українським правовим полем, у тому числі із застосуванням вищого ступеня відповідальності – смертної кари

– перехід усіх українських земель, надр, водних ресурсів, майна, фінансових ресурсів у власність «ннр»; «націоналізації» банків з їх активами та державних підприємств;

– визначення грошової одиниці на території «ннр» – «рубль рф» та єдиної з рф банківсько-фінансової системи;

– реорганізація систем освіти й охорони здоров’я «по стандартам лучших образцов этих систем в рф, с учётом местных особенностей», здійснення російською мовою освіти, яка «интегрируется в российское образовательное пространство», а також проведення соціальної політики та організації пенсійної системи «по стандартам рф».

Після цього «реформатор» отримав нове завдання щодо складання переліку необхідних управлінських посад та надання «надійних» кандидатів на їх зайняття, а також складання за його особистим підписом (в якості корінного мешканця м. Миколаєва), звернення до влади росії «про готовність переважаючої правильно налаштованої частини миколаївців до від’єднання області від України та приєднання до братського народу росії».

Крім того, упродовж квітня-травня поточного року фігурант надавав інформацію щодо розташування Збройних Сил України та державних установ на території м. Миколаєва.

23 червня 2022 року його протиправна діяльність була припинена. Під час обшуку за місцем мешкання «реформатора» виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, документацію та іншу переписку з представником держави – агресора.

За клопотанням прокурора зловмиснику обрано безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як повідомляло Інше ТВ, півтори роки тому, в липні 2021-го, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Миколаївського інституту права НУ “ОЮА” Сергій Шубін заявив під час спілкування зі студентами, що терористичні організації ЛДНР не є визнаними терорганізаціями. Тоді скандал зам’яли – Шубін залишився викладати, бо в виші заявили, що немає підстав його звільняти, і запевнили, що йому виписана догана.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Справа миколаївського професора-зрадника Шубіна, який розробив концепцію «Николаевской Народной Республики», пішла до суду' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube