INSHE.TV
Вівторок, 23 Червня, 2026
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Миколаїв

У Миколаєві повідомили про підозру службовцю ТЦК, який за кермом BMW Х6 скоїв ДТП з 2 авто

23 Червня 2026, 20:18
у Миколаїв, Кримінал
У Миколаєві повідомили про підозру службовцю ТЦК, який за кермом BMW Х6 скоїв ДТП з 2 авто

Нагадаємо, як повідомляло ІншеТВ, Водієм, який протаранив 2 авто у Миколаєві, виявився п’яний ТЦКашник.

Сьогодні, 23 червня, слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління обласного главку поліції за процесуального керівництва Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону повідомили 43-річному чоловіку про підозру у скоєні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 -1 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння, що спричинило потерпілому тяжке тілесне ушкодження».

Нагадаємо, 22 червня приблизно о 21:45 районі буд. 55 Б на проспекті Богоявленському 43-річний водій автомобіля BMW X6 на швидкості допустив зіткнення з нерухомими авто Volkswagen Passat та Opel Mokka, які внаслідок попереднього ДТП отримали незначні механічні пошкодження без потерпілих.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участі кросовера двоє чоловіків 23, 31 років та 28-річна жінка, які знаходились на проїзній частині біля автомобілів Volkswagen Passat та Opel Mokka, з тілесними ушкодженнями різних ступенів тяжкості медики госпіталізували.

Тоді ж керманича BMW, який на момент скоєння ДТП перебував із явними ознаками сп’яніння та відмовився від проходження медичного освідування, слідчі поліції затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За клопотанням слідчого суд надав дозвіл на здійснення процедури примусового відбирання біологічних зразків у 43-річного водія BMW, необхідних для проведення експертизи, з метою встановлення факту перебування особи у стані алкогольного, наркотичного чи іншого спʼяніння.

Досудове розслідування триває. Найближчим часом суд обере підозрюваному запобіжний захід.

За скоєний злочин зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до восьми років.

Попередній запис

Диверсанти, які підірвали “Північний потік”, прикривалися легендою про зйомки порнофільму

Наступний запис

«Кожен день видно, що українська влучність працює» – звернення Зеленського (ВІДЕО)

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv