NASA і Космічне агентство України підписали спільну заяву


22:1422.04.2023

NASA і Державне космічне агентство України підписали спільну заяву, спрямовану на співробітництво сторін у сферах мирного космосу, зв’язку та навігації, повідомила Надзвичайний і Повноважний Посол України в США Оксана Маркарова, пише Iнтерфакс.

“Черговий позитивний результат у сфері, яка нас надихає – Космос. Сьогодні у Вашингтоні, у штаб-квартирі Національної адміністрації з аеронавтики та космосу NASA – National Aeronautics and Space Administration, відбулася церемонія підписання Спільної заяви між NASA та Державним космічним агентством України”, – написала посол на своїй сторінці у фейсбуці в п’ятницю ввечері.

Посол зазначила, що адміністратор NASA Білл Нельсон і заступник голови ДКА України Володимир Міхеєв, який перебуває у Вашингтоні у складі делегації України для участі в засіданні українсько-американської робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю, разом із заступником міністра економіки Ігорем Фоменком “зробили черговий крок до нових можливостей для ракетно-космічної галузі України і розширення співпраці між Україною і США у сферах мирного космосу, зв’язку і навігації, а також проектів Міжнародної космічної станції та багатьох інших сферах”.

“Боронимо зараз нашу свободу і незалежність, і працюємо над інноваційним майбутнім”, – акцентувала Маркарова.

Читайте: В небі Києва вночі спалахнув не супутник NASA, а метеор© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube