Демонстрував «скрепи»? На Закарпатті священник УПЦ МП фільмував свої статеві органи та відправляв відео знайомим (ДОКУМЕНТ)


21:1416.05.2024

Хустська єпархія Московської церкви заборонила проводити богослужіння своєму священнику Віктору Шпільці. Причиною цьому стало поширення відео у соцмережах, на якому він демонструє свої статеві органи.

Про це повідомив депутат Ужгородської міської ради Віталій Глагола, передає «Главком».

«Священник Хустської єпархії УПЦ МП фільмував свої статеві органи на камеру та відправляв ці відео знайомим. Йдеться про священника Свято-Георгіївського «Кривського» чоловічого монастиря Віктора Шпільку», – написав він.

Після резонансу зі священником пресслужба Хустської єпархії УПЦ МП заявила, що відсторонила Віктора Шпільку від богослужінь, оприлюднивши указ митрополита Хустського і Виноградівського.

«Цим визначенням від 16 травня 2024 року, за аморальну та недостойну поведінку, що осоромлює сан священнослужителя та створює смуту серед людей, Ви забороняєтесь у священнослужінні», – зазначено в указі.

Демонстрував «скрепи»? На Закарпатті священник УПЦ МП фільмував свої статеві органи та відправляв відео знайомим (ДОКУМЕНТ) 1
Демонстрував «скрепи»? На Закарпатті священник УПЦ МП фільмував свої статеві органи та відправляв відео знайомим (ДОКУМЕНТ) 3

Як додає «Главком», Хустську єпархію УПЦ МП очолює росіянин Микола Петровцій, який у 2014 році отримав сан митрополита. У 2018 році його внесли до бази даних центру «Миротворець».

Як повідомляло Інше ТВ, Опитування: 83% українців вважають, що держава має втрутитися в діяльність УПЦ (МП), 82% не довіряють цій церкві© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube