Уряд Норвегії оголосив про значне збільшення військової підтримки України


06:0522.04.2024

Найближчим часом уряд Норвегії суттєво збільшить підтримку України, включаючи гроші на посилення протиповітряної оборони. Про це заявив прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре, повідомляє VG, передає УНН.

За його словами, є значні суми, які потрібно використати для покриття нагальних потреб України. Однак про точну суму він нічого не сказав.

Спочатку Норвегія розглядає можливість участі у спільному підприємстві під керівництвом Німеччини, щоб постачати Україні кращий захист від ракет і безпілотників.

Уряд збільшить підтримку України. Це може передбачати розширення загальної рамки програми Нансена. Ми запросимо на розмову зі сторонами в парламенті з цього приводу – каже Стьоре.

Програма Нансена була погоджена на 75 мільярдів норвезьких крон протягом п’яти років і підтримується всіма сторонами в парламенті.

Новини щоранку повідомляють про російські ракети та безпілотники, які влучили в цивільні будівлі, електростанції та вбили багато людей. Україна зуміла захиститися від цього, але починає вичерпуватися – каже прем’єр-міністр Норвегії.

Читайте: Україна отримає F-16 з найновішим озброєнням, – міністр закордонних справ Норвегії© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube