“Розвиваємо культуру дронів”: Міноборони співпрацюватиме з Федерацією військово-технологічного спорту


20:0628.02.2024

Заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко та президент ГО “Федерація військово-технологічного спорту України” Артур Булигін підписали меморандум про співпрацю. Про це повідомляє пресслужба Міноборони, пише УНН.

У відомстві пояснили, що головною метою меморандуму є підвищення рівня підготовки військовослужбовців ЗСУ, а також призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Розвиваємо культуру дронів в Україні. Прагнемо, щоб якомога більше українців вміли керувати безпілотниками та ефективно використовували їх на полі бою. Співпраця з Федерацією є одним із важливих кроків для цього — наголосила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

Зазначається, що Федерація залучатиме фахівців до навчання управлінню безпілотниками та іншими технологічними засобами.

Надалі співпраця також охоплюватиме залучення навчальних закладів до проведення наукових досліджень та створення спеціальних програм військово-технологічного напрямку.

Президент Федерації військово-технологічного спорту України Булигін впевнений, що меморандум дозволить забезпечити ефективне тренування та підготовку військових.

Ця співпраця сприяє не лише фізичному, а й технологічному розвитку наших сил, забезпечуючи здатність впоратися з сучасними викликами та загрозам

– зазначив Булигін. 

Читайте:  Вночі південь України знову бів ціллю дронової атаки© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube