Робоча група визначила ключові пріоритети для забезпечення гендерної рівності та інклюзії у відновленні України


11:5213.02.2024

На першому засіданні робочої групи “Платформи забезпечення гендерного мейнстримінгу та інклюзії у відновленні” було визначено ключові пріоритети роботи. Про це повідомляє Служба Віце-прем’єр-міністра України, передає УНН.

12 лютого 2024 року відбулося установче засідання робочої групи “Платформи забезпечення гендерного мейнстрімінгу та інклюзії у відновленні”. Захід був проведений під керівництвом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної.

Ми вже проробили значну роботу у сфері забезпечення гендерної рівності. Проте у часи щоденної боротьби з ворогом, а також повоєнного відновлення та у контексті процесу вступу України до ЄС, маємо чимало нових завдань та пріоритетів. Сьогодні важливо скоординуватись та визначити основні напрями нашої подальшої спільної роботи – зазначила Ольга Стефанішина.

Серед ключових пріоритетів робочої групи було визначено:

1. Посилення ефективності координації між державними органами, міжнародними організаціями, фондами та структурами з метою забезпечення гендерного мейнстрімінгу та інклюзії у відновленні.

2. Підготовка законодавчих пропозицій щодо забезпечення гендерної рівності та інклюзії під час реалізації плану відновлення України.

3. Забезпечення гендерної рівності та інклюзії у відновленні через збір статистичної інформації та інші заходи.

Читайте: Медичний канабіс будуть вирощувати тільки в теплицях, – Стефанишина© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube