Цей унікальний поїзд-кухня післявчора, у американський День подяки, вирушив до Харкова та Ізюма аби приготованими у ньому святковими стравами подякувати тим, хто своєю щоденною працею допомагає прифронтовому регіону втриматись і продовжити рух до перемоги: працівникам ДСНС, поліцейським, медикам, залізничникам.
⠀«Укрзалізниця запустила черговий соціальний проєкт, який реалізовано разом з Фондом Говарда Баффета. Символічно, що Food Train вирушив у перший рейс у День подяки. Ми хочемо подякувати нашим військовим та тим, хто кожного дня рятує цивільне населення у прифронтовій Харківщині. Це медики, поліцейські, працівники ДСНС, саме до них поїде наш поїзд та повезе святкові страви», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.
![Україно-американський поїзд-кухня нагодував в прифронтових містах тих, хто щоденно на посту (ФОТО) 2 Україно-американський поїзд-кухня нагодував в прифронтових містах тих, хто щоденно на посту (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/11/6-74-1024x683.jpg)
![Україно-американський поїзд-кухня нагодував в прифронтових містах тих, хто щоденно на посту (ФОТО) 4 Україно-американський поїзд-кухня нагодував в прифронтових містах тих, хто щоденно на посту (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/11/7-53-1024x683.jpg)
І ось стало відомо, що поїзд-кухня успішно прибув до обох міст – Харкова та Ізюма і виконав покладену на нього місію.
![Україно-американський поїзд-кухня нагодував в прифронтових містах тих, хто щоденно на посту (ФОТО) 6 Україно-американський поїзд-кухня нагодував в прифронтових містах тих, хто щоденно на посту (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/11/2-212-1024x768.jpg)
![Україно-американський поїзд-кухня нагодував в прифронтових містах тих, хто щоденно на посту (ФОТО) 8 Україно-американський поїзд-кухня нагодував в прифронтових містах тих, хто щоденно на посту (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/11/1-474-1024x768.jpg)
![Україно-американський поїзд-кухня нагодував в прифронтових містах тих, хто щоденно на посту (ФОТО) 10 Україно-американський поїзд-кухня нагодував в прифронтових містах тих, хто щоденно на посту (ФОТО) 9](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/11/5-89-1024x683.jpg)
![Україно-американський поїзд-кухня нагодував в прифронтових містах тих, хто щоденно на посту (ФОТО) 12 Україно-американський поїзд-кухня нагодував в прифронтових містах тих, хто щоденно на посту (ФОТО) 11](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/11/3-150.jpg)
![Україно-американський поїзд-кухня нагодував в прифронтових містах тих, хто щоденно на посту (ФОТО) 14 Україно-американський поїзд-кухня нагодував в прифронтових містах тих, хто щоденно на посту (ФОТО) 13](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/11/4-115.jpg)
Страви, а це запечена індичка, картопля та гарбузовий пиріг, з Food Train були також передані до мешканців міст, які потребують забезпечення їжею, волонтерами Save Ukraine.
Команда кухарів приготувала у Food Train 1720 порцій їжі за цей час: завдяки волонтерам Save Ukraine її отримали, зокрема, ті, хто вимушено виїхав зі своїх домівок через повномасштабне вторгення.