На Херсонщині російські окупанти зносять пам’ятники жертвам Голодомору (ФОТО)


14:4825.11.2023

На Херсонщині російські окупанти зносять пам’ятники жертвам Голодомору.

Про це повідомляють окупаційні ресурси. Зокрема, є дані про руйнування пам’ятників у Новій Каховці та в Олешківській громаді, інформує Музей Голодомору, передає Інше ТВ.

«Окупанти пояснюють свої дії тим, що пам’ятні знаки жертвам Голодомору – це лише інструмент маніпуляції історією, «штучно створеної для розпалювання ненависті до РФ».

Маємо наголосити, що заперечення Голодомору вже тривалий час є складовою історичної політики сучасної Росії. Така політика заперечення сталінських злочинів, зокрема Голодомору-геноциду українців1932–1933 років, глузування над пам’яттю жертв, спотворення історичних фактів, зрештою призвели до відкритої збройної агресії проти України, що супроводжується численними вбивствами та насиллям проти цивільних українців», – підкреслюється в повідомленні Музею Голодомору.

Як повідомляло Інше ТВ, У минулому столітті з Москви прийшов голод. Росії і сьогодні потрібен голод як зброя й надалі – звернення Зеленського з нагоди 90-х роковин Голодомору-геноциду (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube