«Я в захваті!»: Резніков показав український всюдихід «Богун» (ВІДЕО)


17:4726.05.2023

Міністр оборони України Олексій Резніков випробував український всюдихід «Богун».

Про свої враження Міністр оборони написав у соцмережах, передає Інше ТВ.

«Нещодавно я «обкатав» український танк «Оплот», які ми плануємо замовити для нашого війська. Сьогодні ж йдеться про український всюдихід «Богун». Я в захваті! Висококласна автівка. Кажу не як міністр оборони, а як активний учасник чемпіонатів України з трофі-рейдів (перегонів по бездоріжжю)», – написав Олексій Резніков.

За словами Міністра оборони, два «Богуни» вже воюють в різних підрозділах.

«Наприклад, спеціально для десантників, штурмовиків зроблено «Богун» типу «кабріолет», де прибрали кабіну як таку, натомість обладнавши місця для особового складу, зробивши з неї десантну машину.

Наразі інші підрозділи випробовують техніку, встановлюють різного типа озброєння для використання у військових діях. Є навіть версія медичного евакуатора.

Ба більше, є вже й заявки від окремих командувачів», – зауважив Резніков, ще раз підкресливши, що для збереження життя та здоров’я наших захисників важливі якісна зброя і якісна техніка, до того ж, розвиток національного ВПК є одним з пріоритетних напрямків.

Як повідомляло Інше ТВ, Ухвалено рішення, що МОУ замовить у «Укроборонпрому» для українського війська «Оплоти», – Резніков (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube