Укрзалізниця отримає 25 млн доларів США від Світового банку (ФОТО)


17:2826.05.2023

АТ «Укрзалізниця» отримає від Світового банку 25 млн доларів США. Для реалізації цього гранту АТ «Укрзалізниця» розпочинає співпрацю з Управлінням ООН з обслуговування проєктів — ЮНОПС.

Відповідну угоду підписано в Києві. Кошти будуть спрямовані на відбудову критичної залізничної інфраструктури України та збільшення вантажоперевезень.

Про це повідомили в Укрзалізниці, передає Інше ТВ.

«Укрзалізниця розширює портфель співпраці з міжнародними інститутами. Вперше ми маємо фінансову підтримку від Світового банку й за цим грантовим фінансуванням очікуємо постачання техніки та рухомого складу вже в поточному році. Впевнений, що реалізація цього проєкту дозволить розширити наше партнерство на подальші стратегічно важливі для залізничної інфраструктури України проєкти», — зауважив член правління АТ «Укрзалізниця» Антон Мішин.

Співпраця ЮНОПС з АТ «Укрзалізниця» передбачає закупівлю обладнання для відновлення критично важливих об’єктів залізничної інфраструктури, що зазнали пошкоджень. ЮНОПС сприятиме в організації закупівлі за найкращими світовими стандартами.

Також очікується збільшення парку фітингових платформ, що сприятиме розширенню спроможності АТ «Укрзалізниця» забезпечувати перевезення контейнерних вантажів, у тому числі для перевезень гуманітарної допомоги та експорту продукції сільського господарства.

«Залізничне сполучення має виняткове значення для економіки України як зараз, так і в контексті післявоєнної відбудови. В якості центрального ресурсу системи ООН у питаннях закупівель та розвитку інфраструктури ЮНОПС вважає пріоритетом надання допомоги національному залізничному перевізнику, адже це сприятиме доступу населення до необхідних товарів, створюватиме нові можливості для підприємств і зміцнюватиме стійкість усього світу перед лицем нових викликів», — прокоментував директор Офісу ЮНОПС в Україні Тім Ларднер.

Нагадаємо, 16 травня 2023 року Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) передало АТ «Укрзалізниця» 105 дизель-генераторів на суму 2,7 млн доларів США.

Як повідомляло Інше ТВ, Укрзалізниця повертає Інтерсіті+ 732/731 Київ-Дніпро-Запоріжжя © Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube