Скандал в німецькій клініці – асистенткою хірурга на операції стала прибиральниця


12:1222.05.2023

У Німеччині стався скандал в престижній клініці – при проведенні операції хірургу асистувала прибиральниця.

Про це пише Bild.

Інцидент стався в університетській лікарні Майнца ще в 2020 році, але скандал вибухнув тільки зараз. Йдеться про дуже престижний медичний заклад, який об’єднує понад 60 клінік, інститутів і відділень і близько 8 тисяч співробітників, включаючи тисячу лікарів. 

Хірург наодинці проводив ампутацію пальця на нозі пацієнта. Операція проводилася під місцевим наркозом, тому пацієнт залишався у свідомості. У розпал операції він почав смикати ногою на нервовому грунті. Тоді лікар покликав прибиральницю і попросив її потримати ногу пацієнта, а також подавати тампони для обробки ран. 

Зазначається, що жінка не пройшла ані технічний, ані гігієнічний інструктаж і тому не мала жодної законної підстави брати участь в операції. Більш того, в той момент в клініці були медсестри, одну з яких лікар і повинен був покликати на підмогу.

“Цього не повинно було статися”, – каже завідувач лікарні професор Норберт Пфайффер. Він назвав це “особистим проступком і помилкою лікаря”. У підсумку хірурга звільнили. Як з’ясувалося, інцидент стався вдень, коли в лікарні чергували медсестри, одну з яких він міг би викликати.

Нагадаємо, раніше у Німеччині засудили психіатра, який погрожував жінці казкою братів Грімм, в якій йшлося про страшну смерть© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube