«Диктатурі Кремля настав час покласти край»: російські добровольці, що воюють за Україну, заявили про новий, уже третій рейд на територію РФ (ВІДЕО)


12:2422.05.2023

У мережі з’явилися відео з росіянами, що воюють на боці України, біля покажчиків села Безлюдівка Бєлгородської області, а також сіл Любимівка та Чуровичі Брянської області.

Про це пише Оbozrevatel.

Бійці легіону “Свобода Росії” закликали жителів прикордонних районів РФ залишатися вдома і не чинити опору, а також заявили, що “диктатурі Кремля настав час покласти край”. Ці відео, а також відео, на якому нібито зафіксовано прикордонне КПП, що горить, у Бєлгородській області, з’явилися в мережі.

“Жителі прикордонних регіонів! Залишайтеся вдома, не чиніть опір і не бійтеся: ми вам не вороги. На відміну від путінських зомбі, ми не чіпаємо цивільних і не використовуємо їх у своїх цілях. Свобода вже близько! Всім, хто стежить за нами: скоро всі деталі, залишаємося на зв’язку “L”За Росію! За Свободу!” – твердить повідомлення, що з’явилося в Telegram-каналі легіону.

Також у мережі з’явилося відео з росіянами, які оголошують про те, що легіон “повертається додому”, бо настав час “покласти край диктатурі Кремля”.

“Диктатурі Кремля настав час покласти край. Дякую всім, хто підтримує нас, відправляє нам донати і курить, де потрібно. Ваша підтримка – це те, що нагадує нам щодня про фінальну місію на Красній площі. Легіон повертається додому”, – кажуть люди на відео .

“Вилазку” на територію РФ, схоже, зробили і росіяни з “Русского добровольческого корпуса”. Судячи з опублікованих кадрів, зроблених біля покажчиків із назвами населених пунктів на в’їздах до них, росіяни навідалися до Безлюдівки Білгородської області, а також до Любимівки та Чуровичів у Брянській.

Тим часом у мережі також з’явилося відео, на якому, як стверджується, видно прикордонний КПП у Білгородській області, який охоплено вогнем. Імовірно, під обстрілом виявилося КПП “Грайворон”.

У ЗМІ РФ повідомили про масований обстріл кількох сіл Грайворонського міського кола Бєлгородської області. Тим часом російські пабліки пишуть про “серйозний бій” та бояться, що це “відволікаючий маневр перед основним наступом”.

Як повідомляло Інше ТВ, У концтаборах курортного сезону не буває, – ГУР про Крим (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube